سرور مجازی ویندوز ارزان

وی پی اس های نیمه مدیریت شده

نکته: تمامی منابع اختصاصی می باشد!


جدا از قیمت های مقرون به صرفه سرور مجازی ویندوز، کیفیت این سرویس های قابل ستایش است. تیم تخصصی سون هاست با ارایه پشتیبانی بی نظیر، محبوبیت سرور مجازی ویندوز را چندین برابر کرده است. تمامی بسته های سرور مجازی ویندوز بهمراه DDos Protection جهت امنیت صد در صدی سرویس شما ارایه داده می شوند.
یکی دیگر از قابلیت های ویژه ای که بهمراه هر بسته سرور مجازی ویندوز ارایه داده می شود، کنترل پنل تحت وب سرور است که این قابلیت را به شما می دهد تا بدون دغدغه و داشتن دانش فنی سرور خود را مدیریت کنید. در ادامه بخشی از کنترل پنل سرور مجازی ویندوز را ببینید.

نمایه ای از کنترل پنل سرور های مجازی تحت وب

حداکثر آپتایم سرور تا ۹۹.۹۹۹٪

درصد بالای آپتایم یکی از مهمترین ویژگی های یک هاستینگ خوب است! زیرا که از دسترس خارج بودن وبسایت شما تنها برای ۱ دقیقه می تواند ضررهای زیادی را بهمراه داشته باشد. طبق آمار های اخیر، چنانچه درامد وبسایت شما بصورت روزانه ۲۰۰ هزار تومان باشد، تنها ۱ ثانیه از دسترس خارج بودن وبسایت شما، سالیه مساوی با ۱ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان ضرر شما خواهد بود. هم اکنون این تنها برای ۱ ثانیه در روز می باشد. به همین دلیل، اولویت نگهداری سرورها در سون هاست بسیار بالا می باشد. تیم سون هاست با استفاده از جدیدترین و بهترین ابزار های مدیریت سرور این درصد را به صفر رسانده است.

هارد های پر سرعت SSD

هارد های پر قدرت و پر سرعت SSD چیزی حدود ۱۰۰ برابر سریع تر از هارد های HDD هستند. این یعنی تراکنش اطلاعات بین سرور شما و بازدید کنندگان وبسایت شما ۱۰۰ برابر سریع تر از سرور هایی می باشد که از هارد HDD بهره مند هستند. دلیل دیگری که هارد های SSD را متمایز می سازد این است که فایل های شما حتی در صورت خطای سخت افزاری بصورت امن باقی خواهد ماند. استفاده از هارد های SSD این اطمینان را به شما خواهد داد که دیتای مبادله شده توسط سرور شما با بیشترین سرعت ممکن در حال شکل گیری می باشد.

از طرفی دیگر نگران فضای دیسک خود نباشید زیرا شما در هر زمان قادر به ارتقای حجم ان با کمترین هزینه ممکن می باشید. انعطاف پذیری سرور های مجازی سون هاست یکی از مهمترین امتیازات این سرویس می باشد.

امنیت بالا و ضمانت برقراری

امنیت، یکی از مهمات یک وبسایت می باشد. در سون هاست امنیت سرور شما، از مهمترین فعالیت هایی می باشد که بصورت ۲۴ ساعت در شبانه روز به آن می پردازیم. ابزار ها و امکانات قدرتمند موجود این امکان را به ما داده است تا امنیت سرور شما را به ۱۰۰٪ برسانیم. سرور های سون هاست کاملا در مقابل حمله های اینترنتی مصمون می باشد.

مشاهده اطلاعات آپتایم سرورهای سون هاست

بسته متناسب با نیاز و بودجه خود را انتخاب کنید

استفاده سرور ها برای هک، اسپم و یا دیگر فعالیت های مخرب مجاز نمی باشد و حساب متخلف بدون آگاهی قبلی مسدود خواد شد. در صورت مسدودیت، هیچ هزینه ای استرداد نمی شود.