سون هاست در سال ۱۳۸۵ در شهر کوچک لاهیجان در استان گیلان تنها با ۲ نیروی کار چشم به جهان گشود. تولد سون هاست تنها یک آغاز برای سفری دراز مدت در دنیای فناوری اطلاعات بود. همینک سون هاست فعالیت خود را در ۴ کشور ایران، عمان، دبی و انگلستان، ادامه می دهد. سون هاست با بیش از ۱۱ سال تجربه در ارایه خدمات اینترنتی از جمله میزبانی وب وثبت دامنه در سطح بین اللملی، یکی از بهترین ارایه دهنده میزبانی وب مطرح در این زمینه شناخته شده است. هدف اصلی سون هاست تنها ارایه خدمات با کیفیت بی نظیر در سطح بین اللملی می باشد و با این هدف قصد داریم که به بهترین ارایه دهنده سرویس میزبانی وب در ایران تبدیل شویم.

چرا با هر بسته یک دامنه رایگان ارایه می دهیم؟

استراتژی اصلی سون هاست در ارایه دادن دامنه رایگان تنها کمک به دنیای اینترنت می باشد تا با کمترین هزینه ممکن قادر به راه اندازی وبسایت خود شوید. سون هاست بر این باور است که هر ایرانی شایسته یک دامنه ملی می باشد! امروزه در دنیای اینترنت کمتر شرکتی را می یابید که وبسایت شخصی خود را دارا نیستند زیرا نداشتن یک وب سایت بسادگی به معنای وجود نداشتن شغل و شرکت شما می باشد. خبر خوب این است که ماهی را هر موقع از آب بگیری تازست!

ضمانت برقراری ۹۹.۹۹۹٪ یعنی چه و چگونه؟

ضمانت برقراری به این معناست که وبسایت شما با درصد ۹۹.۹۹۹٪ پابرجا می ماند. آمار های اخیر نشان می دهد که هر ثانیه از در دسترس خارج بودن وبسایت هر شرکت می تواند ضرر و زیان بالایی را بجای بگذارد و بدین منظور برقراری وبسایت هر شرکت در اولیت های اول قرار دارد. سرورهای قدرتمند سون هاست طوری تنظیم شده اند که در مواقع داون تایم (down-time) یک نسخه از تمامی اطلاعات قرار گرفته برروی سرور از یک دیتا سنتر دیگر بارگذاری می شود تا درصد از دسترس خارج بودن وب سایت شما به صفر درصد برسد. در مواقع خاص، ممکن است جهت تعمیر سخت افزاری و یا ارتقا منابع، وبسایت شما از دسترس خارج شود که خوشبختانه با تکنولوژی های جدید در مارکت، این زمان به حداقل رسیده است.

فضای دیسک و ترافیک ماهانه

خیلی از بسته های میزبانی وب در سون هاست دارای محدودیت فضای دیسک و یا ترافیک ماهانه نمی باشد. این بدین معناست که شما قادر به دانلود و اپلود بدون محدودیت می باشید. لازم به ذکر است که استفاده از منابع نامحدود می بایست در چارچوب سیاست های سون هاست باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه شرایط استفاده در پایین این صفحه را مطالعه نمایید.

بازشگت وجه در صورت نارضایتی

یکی دیگر از سیاست های سون هاست، ارایه ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی می باشد. چنانچه به هر دلیلی مایل به استفاده از سرویس های میزبانی ارایه شده نمی باشید، ما بدون هیچ چون و چرا یا سوالی هزینه پرداختی شما را استرداد می کنیم. هدف ما ارایه سرویس های با کیفیت بالا می باشد و اعتماد به نفس بالای ما در کیفیت ارایه داده شده ما را قادر به ارایه ضمانت بازگشت وجه می کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

یکی دیگر از دلایلی که سرویس های سون هاست با تمامی شرکت های میزبانی وب دیگر متفاوت است، ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد. تیم ۹ نفره ی سون های در ۳ شیف کاری، شبانه روز آماده ارایه پشتیبانی به مشتریان گرامی می باشد. تمامی محصولات ارایه داده شده توسط سون هاست کاملا مدیریت شده می باشد و این بدین معناست که شما هیچ نیازی به داشتن اطلاعات فنی در مدیریت این سرویس ها ندارید.

بسته های متنوع با هر نوع بودجه

تمامی بسته های سون هاست طوری طراحی شده است که شما با هر نوع بودجه ای قادر به خرید این بسته ها خواهید بود. شاید این تنوع، از لحاظ اقتصادی برای ما سود آور نباشد اما با توجه به اهداف ما در دراز مدت، این سیاست را سرلوحه کارمان قرار داده ایم. امیدواریم که بتوانیم با ارایه سرویس متناسب و شایسته، نظر شما را جلب کنیم.

اطلاعات تماس
سون هاست (مهرنوش معاضدیان)
استان فارس، شهر شیراز، میدان دانشجو، مجتمع قدس، دفتر خدمات فنی سون هاست
تلفن: ۰۷۱۳۶۲۸۸۶۲۱
فکس: ۰۷۱۳۶۲۸۸۶۲۱
کد پستی: ۷۱۹۴۶۳۴۳۳۱